IndraDrive Mi: En Esnek Kabinsiz Sürücü Sistemi

01 Oca 2015

Yeni IndraDrive Mi nesli, neredeyse tüm diğer dağıtılmış sürücü sistemlerinden farklı olarak bireysel koşullara uyarlanabiliyor. Bu uyarlama, sistemin – en küçük alanlarda dahi maksimum esneklik için – tüm modüler makinelerde kullanılmaya uygun olmasını sağlıyor.
Entegre güvenlik teknolojisine sahip çok yönlü bir sistem
Yeni IndraDrive Mi, pek çok yeni ve gelişmiş özelliğiyle çok yönlü bir esneklik sunuyor. Çoklu protokol kapasitesi, önde gelen kontrol sistemi üreticilerinin tüm ürünlerinin evrensel olarak kullanılabilmesini sağlıyor. Entegre hareket mantığı tahrik, hareket kontrolü ve işleme mantığını bir ana kontrol sistemi olmadan, sadece sürücü seviyesinde karmaşık hareket sıralarını gerçekleştirebilecek şekilde bir araya getiriyor. Entegre güvenlik teknolojisi ek açık döngü kontrolü olmadan insan ve makine için etkili koruma sağlıyor. SafeTorqueOff ve Safe Motion için EN ISO 13849-1’e uygun olduğu onaylı olarak donanımda tasarruf sağlarken, kablolama maliyetlerini de azaltıyor.
Özel ürün özelliklerinden kaynaklanan avantajlar 
Çoklu protokol kapasitesi: Tüm ilgili Ethernet protokollerine, dolayısıyla tüm genel olarak kullanılankontrol ürünlerine uygunluk.
Entegre güvenlik teknolojisi: Ek açık döngü kontrolü olmadan optimum koruma için (EN ISO 13849-1’e göreonaylı; SafeTorqueOff ve Safe Motion) Bütünleşik hareket mantığı: Bir ana kontrol sistemi olmadan, karmaşık hareket sıralarının uygulanması için enerji verimliliği sağlayan güç kaynağı
Önemli teknik veriler
– 200 m’ye kadar uzunlukta hibrit bir kabloda 20 tahrike kadar
– Multi-Ethernet – Sercos, EtherNet/IP, PROFINET, EtherCat
– Güvenlik Teknolojisi – SafeTorqueOff ve Safe Motion
– IEC 61131-3’e göre entegre hareket mantığı
– Kontrol iletişiminin ayrılmasıyla makinelerinentegrasyonu

Teknoloji Ekseni

Etkinlik Takvimi


E-DERGİMİZ

Dergimizin pdf’ini indirebilirsiniz

ÖNCEKİ SAYILAR

Dergimizin önceki sayılarını buradan indirebilirsiniz