Pilz CMSE (Certified Machinery Safety Expert) Eğitimi

08 Oca 2015

Şirketinizde standart yetkinlik olarak dünya çapındaki CMSE®’yi (Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı) oluşturun. CMSE® makine güvenliği alanında uluslararası geçerliliği olan bir yetkinliktir. CMSE®, dünya çapında 70’ten fazla ülkede temsil edilen TÜV Nord tarafından sertifikalandırılmıştır.
CMSE® (Sertifikalı Makine Emniyeti Uzmanı) yetkinliği makine emniyeti hakkındaki tüm konuları kapsar: standartlar yoluyla yasamadan fonksiyonel emniyet prensiplerinin uygulanmasına kadar. Pratik proje örnekleri, daha en başından eğitimin teorik içeriğini tamamlamaktadır.
CMSE®: uluslararası, ancak halen ihtiyaca göre bir standart
CMSE® makine emniyeti alanında görevli olan çalışanlar için dünya çapında bu yetkinliği bir standart olarak tanıtmak üzere uluslararası şirketlere eşsiz bir fırsat sağlar. Bu da şirket içinde sürekli olarak yüksek düzeyde bir ustalığı garanti eder.
Başarıya giden anahtarınız: kurum içi uzmanlığı geliştirme
Bu sertifikalı yetkinlikten faydalanın ve işletme ile makineye ilişkin tüm emniyet ihtiyaçlarında dahili uzmanlık geliştirin. CMSE® yetkinliği konusunda eğitim vermek amacıyla şirketiniz için ayrı eğitim tarihleri ayarlamaktan memnuniyet duyarız. Ayrıca düzenli aralıklarla dünya çapında kurslar da düzenlenmektedir.

Teknoloji Ekseni

Etkinlik Takvimi


E-DERGİMİZ

Dergimizin pdf’ini indirebilirsiniz

ÖNCEKİ SAYILAR

Dergimizin önceki sayılarını buradan indirebilirsiniz