Makine ve Teknoloji Günleri Bu yıl Youtube da.

24 Oca 2023

Makine ve Teknoloji Günleri Bu yıl Youtube da.

 

Makine Mühendisliği Teknolojileri Kulübü tarafında 1998’den beri düzenlenen Makine ve Teknoloji Günleri adlı etkinliğin amacı; Mühendislik öğrencilerini farklı sektör ve alanlardaki lider kişilerle bir araya getirerek birebir iletişim kurmalarını, sektörleri tanımayı ve tanıştırmayı sağlayarak, öğrencilerin vizyon kazanmalarını, yeni teknolojileri takip edebilmelerini ve mezuniyet sonrasındaki süreçte nasıl bir yol izleyebilecekleri hakkında fikir ve bilgi edinmelerini sağlamaktır.

  1. Makine ve Teknoloji Günleri

 

24.’sünü düzenlenen MTG bu seneki etkinliği pandemi şartlarından dolayı online platformda gerçekleşecektir. Yapılan açıklamada, etkinliğe katılımlarıyla destek verenler; Atlas Copco, BOSCH, İstanbul Bilge Üniversitesi, İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi, Dantec Dynamics, ListeList, Microsoft, NASA, Nurol Makina, Ruhr Üniversitesi, SOCAR, Sütrak, TUSAŞ, TÜBİTAK BİLGEM, Yenibiriş yer alırken, Endüstri Otomasyon dergisi tanıtım sponsoru destekçisi oldu.

Etkinliğimizin sosyal konuk oturumunda ise Soner ŞAHİNBAŞ’ı ağırlayacağını belirten Makine Teknoloji Kulübü yetkilileri; Etkinliğimizde hem yurt dışından hem de yurt içinden katılımcıları bir araya getirilmesi planlandıklarını belirttiler.

Etkinlik süresince çekilişlerle hediyeler dağıtılacak olup katılım sertifikaları verileceğini . Tüm öğrencileri, öğretim elemanlarımızı ve sanayicileri bir araya getirmeyi hedeflediğimiz etkinliğimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız dendi.

MTG, 22-23-24 Mart 2021 tarihlerinde Youtube hesabımız Makine Mühendisliği Teknolojileri Kulübü’nde gerçekleşecektir.

İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa Makine Mühendisliği Teknolojileri Kulübü

1997 yılında faaliyete geçen Makine Mühendisliği Teknolojileri Kulübü gerçekleştirdiği etkinlikler, eğitimler ve projeler ile geleceğin mühendisleri ve sanayi arasındaki köprüyü oluşturmayı kendine misyon edinmiş bir kuruluştur. Aynı zamanda üyeler arası üniversite eğitim süreci ve sonrasında birlik sağlamaktadır.

Detaylı bilgi ve kayıt için : https://24-mtg.com/

Organizasyon:

Makine Mühendisliği Teknolojileri Kulübü
İletişim:www.mmtk.org

Saygılarımızla.

Teknoloji Ekseni

Etkinlik Takvimi


E-DERGİMİZ

Dergimizin pdf’ini indirebilirsiniz

ÖNCEKİ SAYILAR

Dergimizin önceki sayılarını buradan indirebilirsiniz